• ساعات کاری: هر روز ۱۰ تا ۱۸
  • Working Time: 10AM - 6PM

سوالاتی که ممکن است درباره ما برایتان پیش بیاید!

فعالیت اصلی گیالری چیست؟

ما یک شرکت سهامی خاص هستیم که در کنار پروژه‌های معماری خود، در دو منطقه تهران (الهیه و شهرک غرب) گالری گل‌وگیاه راه‌اندازی کرده‌ایم تا هم خدمات فروش به مصرف‌کننده نهایی داشته باشبم و هم گیاهان موردنیاز برای پروژه‌های خود را تامین کنیم.

حال خوب تیم و مخاطبان، سنگ بنای راه‌اندازی برندمان است و برای آن تلاش فراوانی می‌کنیم. می‌توانید با مراجعه به صفحه «قصه ما» بیشتر با ما آشنا شوید.

گیالری چه سوابق اجرایی دارد؟

ما در طول سه سال فعالیت حرفه‌ای خود تحت نام برند گیالری، افتخار این را داشته‌ایم که با برندهای بزرگی کار کنیم. شرکت ورک استایل پادیران، مجموعه رستورانی ایران‌مال، رنگدانه سیرجان و شوروم ویلاصوفیا و بسیاری از طراحان خوشنام ایران، بعلاوه بیش از ۵۰۰ سابقه اجرایی داخلی و بیرونی از آن جمله‌اند.

گیالری فقط در حوزه معماری و طراحی خدمات ارائه می‌دهد؟

خیر. ما یک تیم بزرگ معماری هستیم که از مرحله اول، یعنی مطالعات اولیه و تحلیل سایت، کانسپت و طراحی اولیه و معماری فاز۲ تا اجرای صفر تا صدی پروژه را انجام می‌دهیم.

همچنین فروش انواع گیاهان دکوراتیو، کلکسیونی و آپارتمانی را با جان‌ودل دنبال می‌کنیم.

گیالری فقط در حوزه فضای سبز فعالیت دارد؟

خیر. طراحی فضای سبز، لنداسکیپ و محوطه‌سازی، شامل طراحی روف گاردن، تراس، باغ، ویلا و حیاط و همینطور طراحی گیاهان فضای داخلی را به طور کامل انجام می‌دهد.

فرایند طراحی تا اجرای معماری چقدر زمان می‌برد؟

این موضوع بستگی به فاکتورهای متفاوتی دارد. متراژ سایت، نیازمندی‌های شما و محدودیت‌های موجود از آن جمله‌اند. اما به طور متوسط برای پروژه‌های معمول، یک ماه زمان طراحی و دو ماه زمان اجرا در نظر گرفته می‌شود. در موارد دیگر، این زمان ممکن است بسیار متفاوت باشد.

هزینه طراحی و اجرای پروژه‌ها چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه طراحی‌ها بر اساس متراژ و حجم طراحی‌های موردنیاز تعیین خواهد شد. هزینه‌‌های اجرایی هم به صورت درصد پیمانکاری محاسبه خواهد شد.

در این فرایند، مشاوره اولیه و تحلیل سایت بدون هزینه است. بنابراین برای مشاوره می‌توانید با شماره‌های مشخص شده در وبسایت تماس بگیرید.

در چه شهرهایی طراحی و اجرای پروژه دارید؟

برای طراحی معماری محدودیت لوکیشن نداریم. ممکن است نتوانیم به طور حضوری از سایت شما دیدن کنیم؛ اما می‌توانیم بر اساس پلانی که در اختیارمان قرار می‌دهید، پیشنهاد خود را ارائه کنیم.

برای اجرای طراحی، در حال حاضر فقط امکان خدمات‌دهی برای لوکیشن‌های محدوده تهران و اطراف آن برایمان مقدور است. امید داریم به زودی توانایی ارائه خدمات به تمام شهرهای تهران را داشته باشیم.

برای تهیه گیاه از گیالری چه مراحلی طی می‌شود؟

شما می‌توانید به صورت حضوری یا از طریق اینستاگرام و واتس‌اپ، فرایند خریدتان را آغاز کنید. تمام نیروهای گیالری دوره‌های آموزشی گیاهپزشکی گذرانده‌اند و با توجه به نیاز شما و شرایط محیطی که دارید، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد.

بعد از نیازسنجی و انتخاب نهایی، خاک زدن گیاه در گلدان، بسته‌بندی و ارسال آن در سریع‌ترین فرصت و به بهترین نحو از طرف ما انجام خواهد شد.

قیمت محصولات گیالری چقدر است؟

گیالری محصولات بسیار متنوعی از گلدان‌های رومیزی تا گیاهان دکوراتیو لوکس و کلکسیونی را جمع‌آوری کرده است. بنابراین با توجه به بودجه پروژه، امکان ارائه پیشنهادات متنوعی از سمت تیم فروش ما وجود خواهد داشت.