• ساعات کاری: هر روز ۱۰ تا ۱۸
  • Working Time: 10AM - 6PM

قصه‌ما

ما تیمی با پیشینه معماری هستیم که در طول سال‌های کار حرفه‌ای‌، در پی بهتر کردن کیفیت زندگی‌مان به این راهکار رسیدیم که «گره زدن طبیعت با مهارتمان» کلید گمشده‌ای است که روزگارمان را جذاب‌تر می‌کند.

در این راستا سال‌ها این رویا را در سر پروراندیم که در کنار پروژه‌های طراحی معماری، مجموعه‌ای خاص از گیاهان آپارتمانی را گرد آوریم تا با جادوی طراوت گیاهان، اول حال خوب هر روز دلمان را و بعد شادابی محیط مخاطبانمان را مهیا کنیم. رسیدن به استاندارد و دانشی که نیاز داشتیم، چهارسال طول کشید.

سال ۱۳۹۷ رویای سبز ما، با نام «گیالری» جوانه زد و اکنون به آنچه به این نام شکل گرفته، مفتخریم. در این مدت، طراحی داخلی، طراحی فضای سبز، طراحی روف‌گاردن و فروش گیاهان کلکسیونی را با عشق دنبال می‌کنیم. معتقدیم ترکیب تخصص، کیفیت و تنوع محصولاتی که فراهم کرده‌ایم، ما را بی‌مانند می‌کند. اما مهم‌تر از همه این است که چون عاشق کارمان هستیم و این حال خوب را با شما شریک می‌شویم، باور داریم که «در اینجا عشق می‌روید»!

۳۰ نفر نیروی خوش‌ذوق در زمینه‌های مختلفی مثل معماری فاز ۲، معماری منظر، مدیریت، بازریابی، گیاهپزشکی و کشاورزی خانواده گیالری را شکل می‌دهند. ۱۷نفر نیروی غیرمستقیم هم در کنار تیم هستند تا به توانمندتر شدن‌مان کمک کنند.

ارزش‌های بنیادین‌مان را با عشق دنبال می‌کنیم!

«خلق حالی مداوم‌خوش» را به عنوان ماموریت برگزیده‌ایم و امید داریم با حضور سبز خود، در طراحی و طراوت‌بخشی خانه‌ها نقشی موثر داشته باشیم.

دورنمای زیبایی را ترسیم کرده‌ایم!

این اندیشه زیبا را در سر می‌پرورانیم که همانطور که کار خود را با افتتاح شعبه‌های جدید در تهران گسترش داده‌ایم، ارسال به سراسر ایران و برپایی شعبه‌هایی در شهرهای دیگر ایران را هم محقق کنیم. در نهایت در نظر داریم تا ۳ سال آینده به نقطه‌ای برسیم که گیاهان را با سطح استاندارد کیفی مورد نظرمان، به سایر کشورها صادر کنیم و دیدگاه معماری ایرانی خود را در پروژه‌های بین‌المللی پیاده‌سازی کنیم.

به اعتمادشان مفتخریم

شوروم ویلاصوفیا

چسب سینا

استدیو طراحی روشنک طهرانی

رنگدانه سیرجان